Бізнес-семінар від ibud.ua на KyivBuild 2019: коротко про головне

5 травня відбувся семінар «Продажі на маркетплейсі ibud.ua: ще більше можливостей».

Спікери розповіли про тренди і тенденції в українському e-commerce, презентували нові тарифи для продавців ibud.ua і важливі релізи функціоналу. А також – на конкретних прикладах розібрали схеми для підвищення продажів. Коротко про головне – далі ↓

 

Ріст аудиторії

Загальна кількість сеансів на маркетплейсі за 2018 рік зросла з 17,62 до 20,8 млн. Це приріст 3 млн. А за даними similarweb у квітні покупців у каталозі ibud.ua стало більше на 6,75%.

Повна мобільність

Завдяки реалізації адаптивного дизайну частина мобільного трафіку на платформі зросла до 64%, а на планшети доводиться ще 31%.

 Новий особистий кабінет

Запущена нова адаптивна версія особистого кабінету продавця. Тепер працювати на ibud.ua стало ще простіше і зручніше, навіть зі смартфону.

Імпорт / експорт продукції

Реалізовані функції імпорту та експорту товарів з файлів .xml, .yml, .xls, .xlsx. Використовуйте їх для:

  • завантаження великої кількості товарів;
  • масового внесення змін до позицій;
  • переміщення товарів з інтернет-магазину на інших платформах;
  • швидкого формування прайс-листа у форматі .xlsx.

Опція доступна в особистому кабінеті продавця – розділ «Продукція».


Як збільшити продажі: реальні кейси

Програма «Максимум»

Продавець 2 тижні розміщував 6 товарів на SUPER-рядках, а саме – займав ТОП-3 підрозділів «Металочерепиця» і «Профнастил». Рекламні витрати склали 200 грн/день

За 14 днів компанія отримала 150 відкриттів контактів, 22 онлайн-замовлення рекламованих товарів. А ще – 100 переходів в інтернет-магазин щодня.

Вартість переходу – близько 2,6 грн. Для порівняння, ціна за клік в Google від 7 грн.


Варіант «Базовий» (для невеликого бюджету)

Компанія запустила акцію і 2 тижні рекламувала 1 акційний товар за допомогою SUPER. Загальні витрати за період склали 140 грн (по 10 грн/день).

Це рішення дозволило додатково просувати всі акційні товари без витрат з рекламного бюджету. Так як при переході на сторінку рекламованого товару, користувач бачив блок акції. За 2 тижні продавець отримав більше 40 дзвінків та понад 180 переходів на інтернет-магазин.

Сервіс Заявки: Ваші додаткові замовлення

За останній місяць користувачі з різних регіонів України створили понад 50 заявок в різних категоріях. Загальний бюджет замовлень перевищив 1,5 млн гривень.

Далі – ще більше новинок

На семінарі були також озвучені плани подальшого розвитку ibud.ua і анонсовані майбутні релізи: статистика в новому особистому кабінеті, редизайн платформи, поглиблення роботи з SEO. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше запустити ці та інші розробки і вже скоро Ви самі зможете їх оцінити.

Ваші пропозиції та побажання надсилайте на [email protected]. Ми обов’язково розглянемо їх і реалізуємо в міру можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *