Красивий дизайн інтернет-магазину: суть в деталях

Останнє дослідження Google говорить: користувачеві досить 17 мілісекунд, щоб зрозуміти, чи подобається йому дизайн інтернет-магазину

Експеримент засвідчив, що найпривабливішими ресурсами вважаються сайти з низькою візуальної складністю і репрезентативністю. Таким чином, людина легко і швидко розуміє, що їй пропонують.

Гарний дизайн – перший крок до покупки

Перше враження про ваш сайт залежить від веб-дизайну. Кращий дизайн інтернет магазинів – коли покупця нічого не дратує, макет максимально зрозумілий, з простим юзабіліті та ніяких текстових нагромаджень дрібним шрифтом.

Якщо відвідувач не розуміє, як йому отримати вашу послугу або товар, він не буде вишукувати кнопку “купити”. Він купить у вашого конкурента, де все зрозуміло і просто. Чим менше перешкод до покупки, тим більше шансів, що ваш дохід збільшиться.

Картина маслом: 3 кроки до дизайну, який здатен продавати

Існує кілька людських чинників, на які варто спиратися при замовленні дизайну сайту та вибору готового шаблону. Пам’ятайте, що покупці – це не кліки або дзвінки, це реальні люди з реальним сприйняттям та емоціями.

 1. Ясно-зрозуміло

  Щоб покупець зацікавився ще більше, потрібно привабити його красивою картинкою.
  – Що це за сайт?
  – Що я можу тут зробити?
  – Навіщо мені це робити?
  Майте на увазі, мозок людини обробляє візуальну інформацію в 50 разів швидше, аніж текстову. Позбавте ваших покупців зайвих дій та пропонуйте їм свій товар максимально зрозуміло.

 2. Дизайн відповідає меті бізнесу

  Для того, щоб зробити сайт, який продає, потрібно зрозуміти: яка мета вашого бізнесу. Починайте з головного: що ви продаєте? Виведіть свій продукт на перший план. Потім вкажіть його конкурентні сторони, вартість та опишіть, як купити.

  Розташувати ці категорії на сторінці необхідно у візуальній послідовності. Грубо кажучи, місце для продукту відведіть найбільше, для характеристик – менше, для вартості – ще менше, а ось наявність знижки або спеціальних умов можна виділити.

 3. Помри, але тримай фасон

Щоб покупець зацікавився ще більше, потрібно привабити його красивою картинкою.
Чому це важливо:
– перше враження запам’ятовується та може тривати протягом декількох років;
– коли користувачеві візуально все подобається, він відчуває задоволення та хоче затриматися.

Як зробити креативний інтернет-магазин? Дуже просто! Достатньо не вигадувати нічого надприродного. Зробіть це зрозуміло, не перекривайте горами інформації. Залиште тільки те, що дійсно цікавить покупця: що це, як воно виглядає та скільки коштує. Усе!

І ще один важливий момент, чому не варто ліпити все та відразу. За результатами дослідження Google 53% користувачів йдуть зі сайту, якщо сторінка вантажиться довше 3 секунд. Особливо приділіть цьому увагу, якщо плануєте адаптивну верстку.

Альтернатива замовлення інтернет-магазину з нуля – розміщення товарів на маркетплейсі або ж платформі з готовими конструкторами інтернет-магазинів, де від компанії потрібен лише контент та індивідуальне налаштування дизайну та окремих блоків.

5 діючих способів залучити відвідувача

Колір

Добре відома всім CTA-кнопка побувала вже у всіх кольорах веселки. Ще й до сих пір маркетологи сперечаються, що ж ефективніше – червоний, помаранчевий або зелений. Платформа ibud.ua, наприклад, використовує синій. Але секрет не в конкретному кольорі. Секрет… Чи готові?

Секрет в контрасті. За підсумками А/Б-тестування, більшість користувачів жали на СТА-елемент, який виділявся на тлі загального концепту. Тобто, якщо превалює на сайті зелений колір, робіть кнопку червоною, та навпаки.

Розмір має значення

Додайте на сторінку те, що відвідувач ніяк не очікує побачити. Це не обов’язково має бути фото, це цілком може бути й текст. Щось, що з першого погляду буде здаватися незвичайним, але при цьому характеризувати ваш продукт. Так ви зацікавите та утримаєте аудиторію.

Зручно, зручно та ще раз зручно

Структура сайту повинна бути звужена до декількох необхідних категорій. Все інше розділіть фільтрами. Ніхто не буде видивлятися дві години, де та сама вкладка. Якщо покупцеві буде складно знайти товар, він довго не протягне. Спростіть йому завдання: шлях від головної сторінки до кнопки “купити” повинен бути логічним і коротким! Зрозумілий дизайн інтернет-магазин просто зобов’язаний мати!

Легко читати

Так, ми розуміємо, що іноді описи бувають наче простирадло, але й викинути щось звідти просто не можна, так як вся інформація важлива. І якщо вона дійсно необхідна покупцеві й сприяє купівлі, подайте її легко. Наприклад, чергуйте її місцями (спочатку з правого боку сторінки, потім з лівого), додавайте зображення, тадлиці та інфографіку. Так користувачеві буде легше дочитати все до кінця.

На кого рівнятися: приклади простих, але крутих дизайнів

Щоб вам було легше, подивіться приклади інтернет-магазинів. Як підходять до питання веб-дизайну гуру продажів.

Кращі дизайни інтернет-магазинів

Інтернет-магазин делікатесів Wijn&Zo. Вина, устриці, олії й соуси. Товари розташовані прямо на головній сторінці. Хочеш, читай-гортай-розглядай, хочеш – відразу переходь до покупки.

На чому спеціалізується магазин Etiquette зрозуміло без багатослівних описів й складної інфографіки. Все просто. Сторінки товару, як й головна сайту, містять красиві яскраві фото й мінімум тексту – тільки основні характеристики. Маркетолог компанії точно знає, що його покупця спонукає до покупки емоційна складова, на неї й робиться наголос.

І ще одне підтвердження написаного вище – інтернет-магазин з продажу краваток SkinnyTies.

Сайт виробництва меблів на замовлення. Крім красивого графічного оформлення, на головній розташований коротенький відеоролик про те, чим займається компанія. “72 секунди про нас” – акцент на те, що перегляд ролика не займе у вас багато часу, а інформацію ви отримаєте вичерпну. Прогнозується, що контакт з користувачем за допомогою відео набагато ефективніший за тексти, й навіть інфографіку, а в 2018 році більшість інтернет-маркетологів саме на нього будуть робити основну ставку.

Сторінка товару в каталозі ibud.ua. Яскраві зображення, додаткові блоки зі схожими товарами, контрастна з кольоровим рішенням сторінки CTA-кнопка.

Красивый дизайн интернет-магазина

Однозначно, дизайн сайту – це не тільки красиві інтернет-магазини з яскравими картинками, це в першу чергу зручність. Якщо ви створите всі умови для зрозумілою й легкою покупки, до вас будуть повертатися, ще й друзям рекомендувати. Позитивний досвід покупця – найкраща рекомендація й найкраща рекламна компанія, з усіх що ви коли-небудь проводили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *