Зміни в призначенні Super-рядків в каталозі ibud.ua

У структурі каталогу ibud.ua відбулися зміни. Замість звичного поділу товарів на напрямки, розділи та підрозділи, в деякі підрозділи, де зібрані не однотипна продукція з різним застосуванням, додано розподіл за типами продукції. Зі зміною структури каталогу змінився і механізм призначення Super-ставок на прайс-пропозиції

Тепер Super-рядки для прайс-пропозицій можна призначати на рівні підрозділу та на рівні типу продукції в тих підрозділах, де цей поділ присутній. І якщо раніше компанія могла брати участь в аукціоні лише з однією прайс-пропозицією в підрозділі, зараз це може бути одна пропозиція для кожного типу продукції.

Приклад: раніше компанія могла брати участь в аукціоні з однією прайс-пропозицією в підрозділі Лаки. Тепер можна призначати Super-рядок для одної прайс-пропозиції в кожному типі продукції даного підрозділу: акриловий лак, поліуретановий лак, алкідний лак, алкидноуретановий лак (мал. 2). Разом в аукціоні тепер можуть брати участь 4 прайс-пропозиції в рамках одного підрозділу, за умови, що компанія має товари всіх вищевказаних типів продукції.

мал. 2

 

Які Super-рядки займають 5 верхніх позицій в підрозділі?

В аукціоні беруть участь всі ставки в кожному типі продукції в рамках одного підрозділу. Верхні позиції по кожному типу продукції займуть прайс-пропозиції з найвищою ставкою на кінець аукціону. Ліміт Super-рядків для кожного типу продукції – 5. Прайс-пропозиції з найвищими ставками за всіма видами продукції займуть верхні рядки в підрозділі. Ліміт Super-рядків в підрозділі – 5. Решта прайс-пропозиції виводяться в підрозділах каталогу відповідно до звичайних правил ранжирування.

Якщо ставка на Super-рядок перебита і пропозиція не виводиться на верхньому рядку в підрозділі, воно як і раніше може займати верхню строчку в типі продукції до тих пір, поки не буде перебито і там.
Для підрозділів, які не підпадають під розподіл на типи продукції, механізм призначення Super-рядків не змінюється.

Читайте детально про правила аукціону в Центрі знань

Super-рядок дозволяє закріпити прайс-пропозиція на добу на одного з верхніх позицій каталогу в підрозділі. Перші позиції каталогу збирають найбільшу кількість переглядів і дзвінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *