Зміни в структурі каталогу ibud.ua: що нового і як призначити PRO-рядки для прайс-пропозицій

У структурі каталогу ibud.ua відбулися зміни. Замість звичного поділу товарів і прайс-пропозицій на напрямки, розділи та підрозділи, деякі підрозділи тепер додатково діляться на типи продукції. Це перш за все стосується таких підрозділів, які містять товари однієї групи, але різного застосування

Оскільки розподіл підрозділів на типи продукції відбувається поетапно, в деяких підрозділах компанії ще можуть додавати прайс-пропозиції в підрозділи. Там, де вже є поділ на типи продукції, прайс-пропозиції можна додавати тільки відповідно до типу продукції.

Що це дає?

Кожен підрозділ додатково ділиться на типи продукції, це дає можливість покупцеві звузити коло потрібних товарів, пошук необхідної пропозиції став набагато швидшим та зручнішим.

Приклад: якщо раніше в підрозділі Герметики містилися герметики, що відрізняються складом і застосуванням, то тепер можна вибрати потрібний тип продукції, а не фільтрувати всі пропозиції даного підрозділу (мал. 1).

мал. 1

У компаній з’явилася можливість просувати більше пріоритетних прайс-пропозицій в каталозі ibud.ua. Кожна компанія може призначити статус PRO 20-100 товарам (залежить від пакета, на якому вона обслуговується). І якщо раніше ліміт PRO-рядків для кожного підрозділу обмежувався двома прайс-пропозиціями, тепер призначати PRO-рядки можна для кожного типу продукції окремо.

Приклад: якщо раніше була можливість виділити лише 2 прайс-пропозиції в розділі Лінолеум, то тепер можна призначити статус PRO прайсам в кожному типі продукції: побутовий лінолеум, комерційний лінолеум, напівкомерційний лінолеум (мал. 2). Два PRO-рядки в трьох типах продукції, разом 6. А якщо пропозиції інтернет-магазину розміщуються в шести і більше типах продукції, сумарно в каталозі підрозділу можна виділити 12 прайс-пропозицій і більше.

мал. 2

Щоб призначити PRO-рядки прайс-пропозиціям, необхідно зайти в особистий кабінет, вибрати в меню “Прайс-пропозиції” і відфільтрувати продукцію кожного підрозділу за типами (мал. 3). Потім призначити статус PRO обраним пропозиціям. У тих підрозділах, де поділ на типи продукції не передбачено, PRO-рядки будуть призначатися на рівні підрозділу, ліміт – два PRO-рядки для одного підрозділу. Змінити перелік прайс-пропозицій зі статусом PRO можна в будь-який час.

мал. 3

Крім очевидної зручності для користувача, детальний поділ продукції на типи дозволяє компаніям просувати в загальному каталозі ibud.ua більшу кількість прайс-пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *