Новий дизайн інтернет-магазинів на платформі ibud.ua

дизайн інтернет-магазинів

Тепер всі сторінки інтернет-магазинів адаптуються під різні розміри екранів комп’ютерів і мобільних пристроїв. Купувати зі смартфонів стало зручніше.

Наскільки важливо юзабіліті сайту для підвищення конверсії (перетворення відвідувачів у покупців), багато говорити буде зайвим. Зручна і зрозуміла навігація по інтернет-магазину, великі зображення, логічне розташування інформаційних блоків, адаптивність сторінок: як змінилися інтернет-магазини на платформі ibud.ua.

Головна сторінка і каталог 

Крім горизонтального меню під шапкою інтернет-магазину, вертикальне меню каталогу тепер стаціонарно закріплене зліва на головній сторінці, покупець має можливість відразу перейти до пропозицій компанії. У попередній версії інтернет-магазинів меню було приховано і розгорталося тільки при виборі пункту “Каталог”.

На головній сторінці виводяться рекомендовані товари компанії. Вибрати позиції для показу можна в особистому кабінеті. У разі, якщо такі товари не вибрані, в блок автоматично потрапляють прайс-пропозиції, що займають перші місця в списку в особистому кабінеті компанії. Раніше на головній сторінці виводилася інформація про компанію, тепер даний інформаційний блок розміщується внизу головної сторінки під каталогом інтернет-магазину.

Вгорі сторінки розташований пошуковий рядок.

Сторінка прайс-пропозиції 

Головне зображення товару стало більше, а праворуч від нього виводиться інформація про доставку та оплату. З переходом на адаптивну версію блоки розташовуються по ширині всієї сторінки, що дозволяє розмістити більше корисної інформації на одному екрані. Робити покупки і заповнювати форму онлайн-замовлення тепер однаково зручно як з комп’ютера, так і з мобільних пристроїв.

Крім кнопки “Купити” або “Замовити” на сторінці прайс-пропозиції доступне замовлення зворотного дзвінка від продавця.

Текст на сторінці прайс-пропозиції став більший, а вільного місця достатньо для того, щоб користувач комфортно сприймав інформацію.

Індивідуальні налаштування дизайну інтернет-магазинів

Для адміністратора магазину доступні наступні функції:

  • вибір колірного оформлення дизайну;
  • виведення різних блоків на головне меню інтернет-магазину (крім меню “Каталог”, воно закріплене стаціонарно);
  • виведення та заміна слайдерів на головній сторінці інтернет-магазину.

Закрита можливість вибирати підкладку для сторінок інтернет-магазину, налаштовувати напрямок розгортання меню і виведення товарів каталогу списком. Всі прайс-пропозиції підрозділу каталогу виводяться плиткою на сторінці.

Не тільки красиво, але й корисно 

Сторінки інтернет-магазинів на платформі ibud.ua мають оптимальну швидкість завантаження для будь-яких пристроїв. Згідно з дослідженнями Nielsen Norman Group, користувач в середньому проводить на подібних сторінках не більше 27 секунд, цього достатньо, щоб вивчити інформацію. Сторінки, які завантажуються більш як 3 секунди, мають великий показник відмов. Користувач, який звик до швидкості та зручності отримання інформації в інтернеті, не любить чекати.

У рейтингу пошуку Google враховує, чи оптимізована сторінка під мобільні пристрої, оскільки у 2017 році понад 50% користувачів здійснювали пошук інформації з мобільного.

Внизу сторінки розташовано нижнє меню, це дає можливість швидко повернутися до потрібного пункту в разі, якщо користувач не знайшов інформації на даній сторінці.

У поточній версії інтернет-магазинів закладена база для розширення функцій для зручної покупки та зворотного зв’язку з покупцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *