Чому у сусіда купують або як заповнити карточку товару

як заповнити карточку товару

Ви, напевно, так само як і я любите купувати товар так, щоб нічого про нього не знати. Щоб як загадка  —  замовив і чекаєш. Що там приїде? Як воно виглядає? З чого воно?.. А ще краще щоб і ціни не знати. Як на пошті скажуть, скільки платити  —  стільки і заплатимо. Життя ж непередбачуване, правильно? Як лотерея.

Як ви думаєте, таких як ми любителів розгадувати ребуси багато? Покупець повинен мати уявлення, за що він платить гроші. І розуміти, чи потрібен йому цей продукт, чи підходить він, чи по кишені він йому. Тому знати як заповнити карточку товару просто необхідно. Це must have будь-якого інтернет-магазину.

Як карточка товару впливає на продажі

Впливає і дуже. І якщо ви думаєте, що заповнити карточку товару можна двома пунктами в характеристиках і прокатить, то ні, не прокатить. Ну якщо це, звичайно, не окуляри віртуальної реальності зі знижкою 99%  —  так можна тільки назву зазначити і фото залити, цього цілком вистачить.

Але якщо ви не згодні постійно продавати товари в інтернет-магазині за цінами “чорної п’ятниці”, то постарайтеся якомога детальніше описати покупцеві, що вони собою представляють. Якщо це, наприклад, плитка, то вона не може бути просто “плитка синя”, вона повинна бути ще й певного розміру, з конкретного матеріалу і з актуальною вартістю. Тільки так у вас її куплять. Чим більше інформації отримує покупець, тим вище шанси, що він купить. Кожен пункт опису  —  це як стимул, людина ще раз переконується, що йому потрібно це придбати

І нашим, і вашим

Крім основної мети продати, є ще одна важлива причина, через яку заповнювати картки товару обов’язково  —  це вона, семантика. Ви ж, напевно, хочете, щоб у вас був хороший органічний трафік? Хочете, щоб видача була на першій сторінці Гугл?.. Хочете ж, точно знаю. Тоді потрібно зробити унікальний і якісний контент. Семантика сайту, як ніхто інший, може підняти в ТОП (такий усіма бажаний) або закинути на 10-ю сторінку пошуковика. А яка може бути семантика, якщо сторінка товару без описів? Як пошуковик проіндексує сторінку з вашим товаром, якщо про нього нічого не написано? Не лінуйтеся, і дізнайтесь як заповнити карточку товару.

Просто додай інфи: інструкція щодо заповнення карточки товару

Отже, сторінка товару  —  це обличчя вашого магазину. Для клієнта, вона більш ніж просто опис. Це рівень вашої надійності, клієнтоорієнтованості і чесності: 

– немає фото  —  покупець не довіряє, якщо немає характеристик  —  ви не створили йому зручних умов для вибору;

– ціну потрібно уточнювати  —  клієнт відчуває підступ.

Зробіть так, щоб сумнівів не виникало і структура сторінки товару була максимально зручною і корисною.

Назва товару

Повинна бути унікальною, але без зайвої інформації. Писати в назві слова на кшталт “оптом” і “недорого” не варто. Ідеальна схема  —  тип товару + назва бренду + модель. Наприклад, Жолоб водостічний Bryza 125. Не пишіть КАПСЛОКОМ – це погано вплине на індексацію. Гугл сприймає такий підхід як маніпуляцію.

Характеристики

Не повинні бути суцільним текстом. Все по пунктам. Це також необхідно за наявності фільтрів.

Опис

Лише корисний і унікальний опис товару. Не копіюйте у конкурентів, пишіть самі. Але пишіть без води. Словосполучення “дивовижний колір паркетної дошки” або “незрівнянна якість наших світильників”  —  ні до чого. Ніякої необхідної інформації для рішення про покупку вони не несуть. Просто чесно опишіть, чим може бути корисний цей товар і чим він відрізняється від інших, схожих, де і як застосовується  —  тільки практична інформація.

Семантика

Думаєте часто люди шукають “незрівнянну якість”? Вони шукають “світильник в спальню купити”, наприклад, або “світильник стельовий”. Використовуйте ключові слова в описах. Це допоможе в підвищенні видачі, збільшенні органічного трафіку і продажів.

Ціна

Тільки актуальна! Якщо один раз покупець замовить у вас товар, а ви йому повідомите, що ціна на сайті стара і ви вже її підвищили  —  це буде останній раз, коли він до вас звернувся. Тому є два варіанти: тільки ціни, що відповідають дійсності, або продавайте за старою ціною, якщо вже забули оновити.

як заповнити карточку товару на сайті

Наявність товару

Обов’язково контролюйте цей момент. Люди частіше купують “на зараз” ніж “на потім”. А якщо навіть покупка і не горить, то все одно чесно повідомте, що буде, але пізніше. Так до вас можуть повернутися купити, а якщо написано, що є, але насправді немає, то не повернуться.

Фото

Навіть якщо це цвях —  фото потрібно! Продукт без “обличчя” —  це не продукт. Звичайно, краще, якщо фото кілька. Залежно від товару, можна впровадити його в якусь загальну концепцію, наприклад, в інтер’єр. Або показати якісь важливі деталі в ньому є: фактурність, додаткові інструменти, водонепроникність і т.д. Добре якщо фото справжні, адже так не буде ефекту очікування і реальності. Але якщо зробити якісні зображення не виходить, дещо можна замінити, скориставшись фотобанками.

Плюс до карми: додатковий функціонал

Кілька фішок, які поліпшать ваш інтернет-магазин:

  • Можливість порівняти ціни і характеристики. Хороший інструмент для магазинів, у яких великий асортимент. Так покупець може зважити всі за і проти, зрозуміти, що йому більше підходить.
  • Wish List  —  можливість зберегти собі товар, якщо зараз його купити не виходить або його немає в наявності. До того ж, буде добре, якщо покупця будуть повідомляти, що необхідний товар вже є на складі, або на нього поширюється знижка.
  • Відгуки. Не бійтеся, і погані відгуки  —  теж відгуки. До того ж, для вас це буде стимул працювати завжди добре.
  • Відеоогляди. Недешево, але працює. На відео можна показати набагато більше переваг продукту, ніж на фото. Але зображення все одно залиште!

Так, створити товари в інтернет-магазині займає часу, але інакше не можна. В іншому випадку, у вас перестануть купувати, або до продажів не дійде і зовсім. В першу чергу, пам’ятайте, що у покупця пропозицій більш ніж достатньо, а для вас кожен клієнт – це дохід. Тому ставтеся до продажу відповідально, а до покупця – з повагою. І не забувайте, що все в цьому світі повертається, і відправлена посилка по Новій пошті теж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *