Статус “Авторизований дилер”: що це дає компаніям

статус авторизований дилер

Тепер прайс-пропозиції компаній, які є авторизованими дилерами бренду або постачальника, отримують найвищий бонус при ранжуванні на сторінці товару

Як отримати позначку “Авторизований дилер”

Статус присвоюється компаніям, які мають право поширювати продукцію бренда або постачальника на території України. Ані дилери, ані платформа ibud.ua не присвоює дані статуси самостійно. Виробник, який співпрацює з ibud.ua, надає список офіційних дилерів. Торгова організація може проявити ініціативу та звернутися до представника бренду або постачальника, а той у свою чергу повинен передати відповідну інформацію до відділу по роботі з клієнтами. Після отримання підтвердження статус Авторизований дилер присвоюється компанії протягом доби.

Як це виглядає в каталозі

На сторінці товару прайс-пропозиція авторизованого дилера отримує вищий рейтинг, в порівнянні з прайс-пропозиціями субдилерів, і виводиться у верхній частині списку над рядками Super і PRO. Якщо у виробника на платформі ibud.ua представлено кілька авторизованих дилерів, їх прайс-пропозиції будуть виводитися відповідно до стандартного алгоритму ранжування прайс-пропозицій в каталозі.

Чому покупці звернуть на вас увагу

Середній чек при купівлі будівельних матеріалів становить 4269 грн – за даними платформи ibud.ua за 2016 рік. Згідно з дослідженнями, проведеними платіжним сервісом WayForPay на підставі 200 000 онлайн-платежів, проведених протягом першої половини 2016 року, середня сума покупки з мобільного пристрою склала 428 грн, з ПК – 877 грн, категорія – товари широкого споживання.

Оскільки значення середнього чека на будівельні товари перевищує суму при купівлі споживчих товарів, при виборі постачальника покупець в першу чергу зверне увагу на авторизованого дилера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *