На платформі ibud.ua відновлено функцію “Відгуки про компанію”

відгуки про компанію

Раніше можливість залишати відгуки була тимчасово зупинена

Тепер крім стандартного коментаря користувачам пропонується оцінити сервіс доставки, швидкість виконання замовлення та актуальність ціни на товар. Представник компанії має можливість відреагувати на відгук покупця, залишивши свій коментар.

Форма відгуку доступна в каталозі прайс-пропозицій під назвою і контактами компанії, а також в загальному каталозі компаній і на сторінках товарів.

Після того, як відгук користувача схвалений модератором, компанія отримує листа на електрону пошту.

Чому функцію тимчасово було вимкнено

Раніше можливість залишати відгуки про компанію була тимчасово зупинена. Розміщення на платформі компаній на безкоштовній основі, як правило, з низьким рівнем обслуговування покупців спричиняло велику кількість негативних відгуків. Негативні відгуки в свою чергу знижували рівень довіри користувачів до ресурсу в цілому. Сьогодні на платформі розміщуються тільки перевірені постачальники та дилери. Кожна з компаній готова відповісти на відгук покупця, вдатися до суті його проблеми. Платформа ibud.ua зі свого боку стимулює компанії вести комунікацію з покупцями, це підвищує рівень лояльності аудиторії до компанії. Об’єктивна оцінка покупців позитивно впливає на підвищення рівня сервісу компаній і швидке реагування при виникненні питань. Даний функціонал допомагає користувачам на основі попереднього досвіду вибрати більш надійного постачальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *