Як не помилитися при виборі постачальника будівельних матеріалів

Кожен відвідувач ibud.ua тепер може бачити позначку у вигляді галочки біля назви компанії, яка підтверджує, що компанія знаходиться в статусі авторизованого дилера

Як правило, великі виробники та постачальники мають свою дилерську мережу. На платформі ibud.ua такі компанії позначені спеціальною позначкою “Авторизований дилер”. Обираючи таку компанію, покупець може бути впевнений, що виробник гарантує: продукція цієї компанії сертифікована, а продавець бере на себе гарантійні зобов’язання та сервісне обслуговування.

Яких ризиків можна уникнути, працюючи з авторизованим дилером

Будівельні матеріали – це коштовний товар. При замовленні через компанію, яка продає товарами хоча й відомих брендів, але незрозуміло ким ввезеними в країну, є ризики:

  • браковані вироби можуть бути не захищені гарантією
  • проблемне або взагалі неможливе повернення або обмін товарів, що не відповідають очікуванням покупця
  • монтаж або збірка, виконані людьми, що не мали раніше справи з подібними роботами, можуть бути зроблені з помилками.

І якщо по гарячих слідах, одразу після покупки, ще є шанс домогтися заміни або повернення, то після спливу певного терміну зробити це практично неможливо. Авторизований дилер продає товари з гарантією і післяпродажним обслуговуванням від виробника або постачальника.

При масштабному будівництві або ремонті часто виникає потреба докупити будівельні матеріали. І якщо зверталися в компанію, яка закуповує товари невеликими партіями, часто одноразово, під чийсь індивідуальне замовлення, або щоб подивитися як піде – потрібний товар можна і не знайти. Шансів докупити товари з тієї ж партії в авторизованого дилера більше.

Існує поширена думка, що в офіціалів вартість на будівельні матеріали та послуги вища. Це не завжди так. Ціна може відрізнятися, але в підсумку, при виникненні проблем переплата буде набагато більша за різницю в ціні.

При купівлі будівельних товарів через інтернет завжди є ризик наштовхнутися на недобросовісного продавця. І тут питання не тільки в грошах, але і в часі, що особливо важливо в будівництві: заковика на одному з етапів гальмує всі наступні, а деякі види робіт можуть бути проведені тільки в певні періоди року.
як вибрати компанію
Детальна інформація про товар і продавця дають покупцеві можливість зробити правильний вибір і залишитися задоволеним покупкою.
В результаті кожен вирішує сам, що для нього вигідно і зручно, головне – розуміти можливі ризики.

Значок “Авторизований дилер” виводиться на прайс-пропозиції біля назви компанії на сторінці товару. Для зручності користувача прайс-пропозиції авторизованого дилера завжди знаходяться у верхній частині списку.

Як вибрати постачальника будівельних матеріалів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *